Jak się odchudzić 10 kg w 2 miesiące?

Zazwyczaj na około 2 miesiące przed ważnym wydarzeniem, urlopem, czy wakacjami, zaczynamy zastanawiać się, w co się ubierzemy i jak będziemy się prezentować na imprezie czy w bikini na plaży. I wtedy okazuje się, że często przerosłyśmy nasze oczekiwania, dosłownie. Nadmiar kilogramów sprawia, że sukienka nie leży na nas już tak, jak trzeba (albo w ogóle się w nią nie mieścimy), a patrząc na bikini, zastanawiamy się, czy nie czas pójść do sklepu po coś bardziej… hmm… tuszującego wałeczki.

Ale, ale! 2 Miesiące to jeszcze nie koniec świata. Wystarczy odpowiednia dieta, trochę pomocy ze strony rynku dietetycznego i nieco samokontroli, a w 8 tygodni możesz stracić nawet 10 kg, bez nerwów, stresu i niepotrzebnych głodówek.

Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące? Jeżeli rzeczywiście chcesz się dowiedzieć, zapraszam do lektury.

Wiadomo, że spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej w postaci kilku do kilkunastu kilogramów, samo z siebie jest mało możliwe, dlatego oczywiście już teraz trzeba opracować plan aktywności fizycznej i zbilansowanej diety. O ile, jeżeli chodzi o ruch, istnieje tu wiele możliwości, a także poświęconych temu jest wiele różnych działów na portalach informacyjnych, lifestylowych, czy konkretnie stronach dotyczących utraty kilogramów. Natomiast istnieje też kilka składników, o jakie musimy zadbać w diecie, aby efekty odchudzania były widoczne w szybki i permanentny sposób. Jako że czasami ciężko znaleźć równowagę, pomiędzy prawidłowym a ograniczonym kalorycznie odżywianiem, warto sprawdzić, co takiego oferuje nam rynek suplementów, które są pełne potrzebnych nam elementów żywieniowych, wspomagających utratę zbędnych kilogramów. Jakie składniki są, więc potrzebne w skutecznej diecie?

vegetables-1499905_1920

1. Witamina C. Silny przeciwutleniacz, który nie tylko poprawia wygląd i stan całego organizmu, ale i doskonale walczy z tworzeniem się zbędnej tkanki tłuszczowej. Stymuluje ona wszystkie procesy dotyczące spalania nadmiaru tłuszczu, z uwzględnieniem tych najbardziej problematycznych obszarów, takich jak uda czy brzuch. Stymuluje produkcję znanego każdemu odchudzającemu się składnika L-karnityny, która pomaga spalać tkankę tłuszczową nawet w spoczynku, a przede wszystkim hamuje jej odkładanie. Do tego wysyła też sygnały do wątroby o zaprzestaniu odkładania zbędnego tłuszczu.

Podczas diety, ważne jest, aby dostarczać witaminę C dzięki produktom takim jak warzywa i owoce. Tabletki odchudzające, posiadające silne, naturalne wyciągi i ekstrakty owocowe, są niesamowitym paliwem do szybkiego spalania tłuszczu.

2. Witaminy B. Niesamowite elementy, które regulują samopoczucie i pracę całego organizmu, głównie w obszarach odpowiedzialnych za tkankę tłuszczową. Podkręcają metabolizm i szybkość, z jaką spalane są kalorie. Witaminy z grupy B znajdują się we wszystkich suplementach odchudzających, pochodzenia roślinnego. Wiele z nich pozwala także na zrównoważenie i przywrócenie do zdrowia poziomu cholesterolu czy wchłaniania glukozy, dbając tym samym o ogólne zdrowie i samopoczucie.

3. Błonnik. Numer 1 w odchudzaniu i poprawie pracy przewodu pokarmowego. Podstawa diety odchudzającej, oczyszczającej i nakręcającej funkcje metaboliczne. Dobrze korzystać z suplementów diety zawierających zarówno błonnik nierozpuszczalny pochodzący ze zbóż, jak i rozpuszczalną wersję z ekstraktów owocowych. Duże ilości błonnika, dają poczucie sytości, dzięki czemu preparaty je zawierające niwelują chęć podjadania między posiłkami, czy sięgnięcia po niezdrowe przekąski.

4. Składniki termogeniczne. Czyli najprościej mówiąc takie, których spożywanie łączy się z fizycznymi procesami w ciele, takimi jak podniesienie wymagań energetycznych do spalenia ich w organizmie, które są większe niż ilość dostarczonych przez nie kalorii. To sprawia, że nawet podczas spoczynku, nasz organizm pracuje na pełnych obrotach, spalając niepotrzebną tkankę tłuszczową. Chcąc korzystać z tych efektów, należy wybierać tabletki odchudzające i suplementy spalające tkankę tłuszczową, zawierające elementy zielonych warzyw, głównie liściastych, ale nie tylko.

5. Składniki podnoszące witalność i energię. Takie jak kofeina, teina czy inne, które działają na nas pobudzająco. Dzięki nim podkręcamy funkcje metaboliczne organizmu, który sam z siebie przyspiesza spalanie tłuszczu, jak i otrzymujemy dawkę pozytywnej energii, która daje nam chęci do działania, motywację jak większą wydajność podczas zaplanowanej aktywności fizycznej.

Dobór odpowiednich suplementów odchudzających i odpowiednie zbilansowanie przyjmowanej diety, nie wymagają cudów, żeby stracić nawet 10 kg w ciągu dwóch miesięcy. Jest to możliwe i wykonalne w zdrowy sposób, wystarczy tylko trochę motywacji oraz zaznajomienia się z tym, co jest dla nas, jak i oczekiwanych przez nas efektów odpowiednie.

Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące? Dzięki tym radom podołasz i wreszcie schudniesz.

Poznaj nasz ranking na stronie głównej http://penetratory.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *